meie lahendus töötab

tovacom.com

Teie ettevõtte põhi- ja tugifunktsioonide korraldamise keskkond

Müügijärgse teeninduse haldus

Täislahendus suure hulga integreeritud hooldus- ja transpordiettevõtetega, võimaldamaks Teil pakkuda oma klientidele ostetud toodete müügijärgset teenindust – remonti registreerimine, logistika ja transpordi juhtimine, automaatsed teavitused, kvaliteedi aruandlus, arveldused Teie, Teie kliendi ja hoolduspartneri vahel jpm.

Transpordikorralduse haldus

Mugavalt integreeritud platvorm, mille baasil veokorraldus ei ole omaette protsess vaid taustal töötav süsteem – kogu saate- ja veodokumentatsioon luuakse automaatselt, teostatud veod ja nende olekud on infosüsteemist reaalajas jälgitavad ning igakuine veoettevõtete aruandlus mugavalt võrreldav ja kontrollitav.

Asendus- ja renditoodete haldus

Iseseisev lahendus erinevate seadmete lühi- ja pikaajaliseks välja rentimiseks koos mugava arvepidamise ja korrektse juriidiliste dokumentide haldusega.

Kahjukäsitlusjuhtumite haldus

Korrektsed töövood ja jooksev aruandlus kindlustusettevõtetele, võimaldamaks Teil lisada oma müügivalikusse müüdavate seadmete laiendatud garantiid või kindlustust ja katta ka hilisemate kahjukäsitlusjuhtumite haldust.

Müügieelsete kaupade haldus

Müügieelsete kaupade müügipunktide vahelise jaotamise lahendused, kaugmüügikanalite integreeritud tugi, sh tagastushalduse, logistika ja transpordi korraldamise lahendused.

Intrastat aruandluse haldus

Lihtne ja mugav Intrastat aruandluse koostamine koos aruannete pool- ja täisautomaatse edastusega eSTAT keskkonda.

EDI liidestus

EDI (Electronic Data Interchange) ehk automaatsed e-andmevahetuse lahendused nii klientide endi kui muude väliste infosüsteemide vahel.

Tarkvaraarendus

Lisaks standardlahenduste pakkumisele oleme avatud ka kliendikeskse funktsionaalsuse realiseerimisele.

Hooldus- ja remondiettevõtete protsessid

Hooldusettevõtete täislahendus – tööde registreerimine ja haldus, varuosade ladu, automaatne varuosade tellimuste edastus ja haldus, “at-home repair” tugi ja haldus, garantiiliste ja tasuliste tööde aruandlus, kvaliteedi ja korduvtööde ning koondarvete aruandlus, arvete loomine jpm.

Lao- ja logistikaettevõtete protsessid

Laomajandusettevõtete täislahendus – kaupade vastuvõtmine, haldus ja väljastamine; osutatavate laoteenuste automaatne aruandlus; paberivabad laotoimingud; integreeritud ja dünaamiline tööjõu juhtimine; kaugmüügikanalite tugi, haldus ja logistika korraldamine; müügijärgse teeninduse seadmete logistika ja haldus jpm.

Veo- ja transpordiettevõtete protsessid

Veoettevõtete täislahendus – klientidelt veotellimuste automatiseeritud vastuvõtmine läbi automaatse andmevahetusliidese; veotellimuste automaatne või manuaalne regioonide ja veoressursside vaheline jaotus; transpordiüksuse integreeritud ja reaalajas töötav käsiterminal; regiooni, veomahu ja kliendipõhised hinnakirjad; jooksev aruandlus ning statistika, arvete ja koondarvete automaatne loomine; kvaliteedi juhtimine; automatiseeritud tagasiside ja selle haldus jpm.

oleme põhjalikud

ja lepime ainult parima tulemusega
Tootlikkuse kasvu aeglustumine on globaalne probleem ...

Tovacom.com keskkond tagab meie klientide igapäevaste põhi- ja tugifunktsioonide täitmist juba aastast 2003. Klientide usalduse ja tunnustuse aluseks on meie siiralt järgitud väärtushinnangud: oleme põhjalikud ja pühendunud ning meie eesmärk on toota tõhusust ehk läbi tõhusama töökorralduse vabanevate vahendite aidata kasvatada Teie ettevõtte tulemusi. Oleme veendunud, et meie lahenduse tulu Teie ettevõttele on kindlasti suurem meie süsteemide kasutamise tasust ja oleme alati valmis võtma vastu väljakutseid Teie ettevõtte tootlikkuse täiendaval kasvatamisel - meie lahendus töötab!

  • 20% väiksem tööjõukulu
  • 30% tõhusam töökorraldus
  • 50% vähem seotud osapooli
  • 100% õnnestunum tulemus

Meie oleme

Teie meeskond
Uploaded image

JÜRI

Visionäär – loon Teie ettevõtte protsesse optimeerivaid ja automatiseerivaid lahendusi – olen Teie kasulik partner!
Uploaded image

Indrek

Infosüsteemi arhitekt – kogemustele tuginedes eelistan arendustöös kvaliteeti kiirusele, tagades seeläbi odavama ja elujõulisema tulemuse.
Uploaded image

Aulo

Arendusjuht – edukas teostus on põhjaliku ettevalmistuse paratamatu tagajärg. Analüüsime meeskonnana hoolikalt Teie vajadusi ning tähtaegadest kinni pidades loome kokkulepitud lahenduse.

Kliendid

Meie pikaajalisteks partneriteks erinevates valdkondades on näiteks:

Oleme Teie jaoks olemas